YDF masinad

kõik kategooriad
EN

Projektid

Avaleht> Projektid

Pekanbaru Indonesia EFB hakkur 132KW mootoriga alustab tööd

Pekanbaru kasutajal oli juba kahevõlliline EFB purustaja ja EFB kiutamismasin, miks ta ostis EFB Chipperi?

pilt-1

Õlipalm on üks Indoneesia väärtuslikemaid taimi, õlipalmitööstus toodab rohkesti biomassi, sealhulgas palmipressitud kiud (PPF) ja palmiõlitehase heitvesi (POME), õlipalmi tüve (OPT), õlipalmi leht (OPF). ), Palmituuma kest (PKS), tühi puuviljakobar (EFB), OPF ja OPT, mis on saadud õlipalmiistandusest, samas kui õlipalm EFB, POME, PKS ja MF on pärit palmiõliveskist.

Palmiõliveski on energiast isemajandav, kasutades kütusena PPF-i ja PKS-i, et toota auru töötlemiseks jäätmekütusekateldes ning elektrienergia tootmiseks auruturbiinidega. Kuigi EFB-d, mida peetakse suure suuruse ja kõrge niiskusesisalduse tõttu halvaks kütuseks, praegu Indoneesias ei kasutata.

Viimastel aastatel on fossiilkütuste kallinemine julgustanud rasketööstust, mis traditsiooniliselt sõltuvad ahjuõlist, diislikütusest ja vedelgaasist, kasutama alternatiivseid biomassi energiaallikaid, nagu puiduhake, tühjade puuviljakobarate (EFB) graanulid, palmituuma. PKS), EFB ja puukoored.

Meie kasutaja Pekanbarust, Indoneesia Riau provintsist, leiab tundlikult ärivõimalusest ja kasutab seda. Tema tehas töötleb EFB-d ja pressib EFB-kiudu lühikeseks EFB-kiuks ning müüb kiudu lähedalasuvatele ettevõtetele, kes kasutavad kateldes fossiilkütust koos biomassiga.

pilt-2

pilt-3

Meie EFB Chipper, võimsusega 8TPH, paigaldati nende tehasesse oktoobris 2019. Kasutajale meeldis meie tasuta kasutuselevõtu teenus, sest sel ajal lõpetasime just Palmexi näituse Medanis. Pärast võimsuse testimist ja kiu pikkuse kontrollimist oli kasutaja Hiina EFB Chipperi ja meie teenusega rahul ja rahul.

pilt-4

Tegelikult oli enne meie EFB Chipperi ostmist nende tehases kaks kahevõllilist EFB purustajat ja kaks vasar tüüpi EFB kiudmasinat.

pilt-5

Kui neilt küsiti, miks nad meie EFB Chipperi ostsid, vastas ta: "Mõned meie ostjad soovivad isegi lühemat kiudu, näiteks alla 2 tolli, mida meie praegune masin ei suuda. Kuid teie EFB Chipper saab seda teha.

pilt-6Kui teil on sarnased tootmisnõuded, palun pilt-8-1

Saada päring

Kuumad kategooriad