YDF masinad

kõik kategooriad
EN

Projektid

Avaleht> Projektid

Kuus nõuannet eduka EFB pelletite tootmiseks

Tänu suurepärasele aastaringsele kättesaadavusele köidab õlipalmi tühi viljakobar (lühend EFB) investorite pilke. Paljud Malaisia ​​puidugraanulite tootjad kaaluvad ka tootmisliini laiendamist EFB-graanulite tootmiseks nii siseturule kui ka Jaapanisse eksportimiseks.

pilt-1

Võrreldes puitsisendiga on EFB hind endiselt väga madal. Malaisia, Indoneesia ja Tai valitsused julgustavad poliitikat kasutama raisatud õlipalmi EFB pelletites, õlipalmi EFB graanuleid saab kasutada alternatiivse kütusena biomassil põhinevates soojuse ja elektri koostootmisjaamades, et toota soojust ja elektrit kas tööstuslikuks või elektriliseks kasutamiseks. võrguühendus.

pilt-2

Palmi EFB graanulite spetsifikatsioon:

√ Läbimõõt: tavaliselt 8 mm

√ Niiskus: vähem kui 10%

√ tuhk: alla 6%

√ CV: 3800kCal/kg

√ Puistetihedus: umbes 680 kg/cu.m

Kuid tegelikult EI ole EFB PELLETITE valmistamine nii lihtne, kui inimesed arvavad.


Siin on mõned nõuanded enne EFB PELLETi liini seadistamist:

√ Suur töökoda. EFB Fiber on madala tihedusega, vajab käsitsemiseks palju ruumi. Prügikasti või kruvikonveieriga puhversalvestuslahendus suurendab ummistumise võimalust. Ärge kasutage kiu ühest masinast teise transportimiseks liiga palju torusid. Lintkonveier on parem kui kruvikonveier. Vähem moosi, kuid materjalivoogu on lihtne kontrollida, pidage meeles, et EFB kiudu on lihtne mässida.

√ EFB suuruse vähendamise protsess ja EFB kiudude kuivatamise protsess on sama olulised kui palmi EFB granuleerimisprotsess. Sest kui puudub õige niiskusesisaldusega lühike kiud, pole pelleteid. Kogu rida tuleb peatada. Sellest saab suur kaotus.

√ Valige usaldusväärne tarnija, kes mõistab EFB-d. Omab tõelist kogemust kogu EFB liini projekteerimise ja projekteerimisega. Vastutab müügijärgse müügi eest. See on väga oluline.

√ See, kas toota pelleteid või briketti või karboniseeritud EFB tuuma, sõltub turu nõudmistest.

√ Veenduge, et teil oleks stabiilne EFB-varustus, kuna järjest rohkem luuakse pelletiliini.

√ Enne masina saabumist veenduge, et teie toiteallikas on valmis. Üks meie klientidest pärit

√ Malaisia ​​hoiab masinaid 2 aastat, kuna puudub võimsus. See teeb talle suure kaotuse.

pilt-3

2017. aastal aitasime Malaisiast Johorist pärit kasutajal projekteerida, valmistada ja paigaldada 2T tunnis palmi EFB pelletiliini.

2020. aastal viidi palmi EFB pelletiliin Negeri Sembilani, tootmine on katkematu ka COVID-19 olukorras.

Palun klõpsa meie YOUTUBE'i kanalil allolevatel VIDEODEL. Kui teil on küsimusi, saatke e-kiri aadressile:[meiliga kaitstud]

Saada päring