YDF masinad

kõik kategooriad
EN

Projektid

Avaleht> Projektid

Malaisias on paigaldatud uus ühevõlliline EFB purustaja

Juuni alguses - 2018 lõpetasid YDF-i insenerid SS palm EFB Shredderi kasutuselevõtutööd. Enne meie saabumist paigaldati meie kasutaja-mina PALM EFB purustaja ja ühendas juhtme. Projekt asub Malaisias Selangoris.

Meie insener kontrollis umbes poole tunni jooksul hoolikalt kõiki polte, käigukasti ja laagrite määrdeseisundit, hüdrosüsteemi seadistust ja PLC seadistust, leidis, et üks polt on puudu, käigukast ilma õlita. Kõik need probleemid lahendasid kasutajate töötajad kiiresti.

pildid

Mõlema poole jõupingutustega läks kasutuselevõtt üsna ladusalt. Kasutaja jäi rahule väljundõlipalmi EFB kiu mahu ja pikkusega. Testimine viidi läbi vanandatud õlipalmi EFB-ga ja väljundkiu pikkus oli alla 20 mm 50 mm ekraani kasutamisel.

Pärast Hiinasse naasmist värskendatakse meid veelgi, et saada teavet märja EFB-kiu võimsuse kohta. Kui palmipurustaja töötab poolkuiva kiuga, mille niiskusesisaldus on umbes 50–60%, on võimsus umbes 2–2.5 tonni tunnis. Märgkiud MC 70% testimisel saavad nad vähemalt 1 tonni tunnis. See on 45 kW elektrimootoriga masina jaoks piisavalt rahuldav.

SS purustajakasutatakse esmakordselt õlipalmi EFB suurust vähendavas maailmas. Pärast poliittestimist meie tehases 2017. aasta alguses kulus meie kliendil teostatavusanalüüsiks aasta. Me mõlemad arvame, et see on parim sobiv õlipalmi esmase suuruse vähendamise masin õlipalmi EFB graanulite tootmisliinil, kuna see on PLC-ga juhitav, mis nõuab operaatorilt vähem oskusi ja sellel on ka sellised olulised omadused nagu:

PLC-juhtimine, tavatöötaja jaoks lihtne käivitada

Automaatne tagurdamine ülekoormuse korral, töötamine automaatselt uuesti

Hüdrauliline tõukur tõhusaks purustamiseks

Väljundis ekraani valik, et saada vajaliku suurusega efb kiud

Kiire nugade vahetus

Nuga saab kasutada 4 korda, pöörates seda 90 kraadise nurga all, seega on pikk kasutusiga

Nuga on valmistatud D2-st, vastupidav, vähendage oma varuosade maksumust.

Selline masina disain vähendab ummistumise võimalust


Saada päring

Kuumad kategooriad